Dorost veze body zvenku

03.05.2011 21:43

Malešov - Červené Pečky   2 : 6   ( 0 : 3 )

V utkání soupeřů ze spodních pater tabulky se po čarodějnicích sešel náš tým poprvé v kompletním složení a od začátku diktoval tempo hry. Zpočátku naše akce končili okolo vápna, ale v 15. min krásnou přihrávku Herverta dokázal přetavit v úvodní gól Svoboda, který tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhal. Potom se do hry dostával více i Malešov, naše obrana hrála ale pozorně, a tak domácí hrozili akorát ze standardních situací. Ve 28. min. po nenápadné akci vykouzlil krásný centr z pravé strany Podnecký a Rauch ve skluzu uklidil míč do odkryté branky - 2:0. Za dalších pět minut přišla krásná kombinace po ose Teplý - Svoboda - Rauch, kde Rauch místo zakončení poslal přihrávku po malém vápně na osamoceného Herverta, kterému se ale v koncovce nedařilo a minul branku. Vše si vynahradil ve 40.min, kdy po standardní situaci jsme získali míč a Hervert poslal přesnou přihrávkou do sólového úniku Teplého, který zvýšil na 3:0. Na začátku druhé půle naši klui malinko zaspali a hned byli potrestáni. Po faulu na hranici šestnáctky si ve druhé minutě postavil míč domácí kapitán a na jeho přesnou střelu byl Hanzl krátký. Za další tři minuty jsme opět vedli o tři góly. Svoboda zakroutil trestný kop na zadní tyč a ten po zaváhání domáího brankáře skončil v síti. Hned z protiútoku však po dalším faulu kopali domácí penaltu a opět snížili. Po tomto divokém úvodu se pak hra zklidnila, náš tým se lépe zkoncentroval a postupně přidal ještě dva góly a výhru si pak pohlídal. Opět se ale ukázalo, že první poločasy v našem provedení jsou daleko lepší než druhé.