Dorost udržel čisté konto

07.04.2012 18:10

Teplýšovice - Č. Pečky   0 : 3  ( 0 : 2 )

První soupeř na jaře z přední poloviny tabulky hned od začátku ukazoval, že nehodlá svou kůži prodat lacino. Od prvních minut si počínal velmi aktivně, dobrým napadáním kazil naši rozehrávku a nenechával našim hráčům ani kousek prostoru zadarmo. My jsme se naopak rozjížděli velmi pomalu. První možnost ohrozit naši branku měly Teplýšovice v 10. min z trestného kopu z nějakých osmnácti metrů, ale s přízemní střelou doprostřed branky si Hanzl poradil. Další možnost měli domácí když Bláha na levé straně ztratil míč, teplýšoviký forward poslal míč do vápna, kde ho na poslední chvíli odvracel Bílek. I my jsme se ale do šancí postupně dostávali, ale v koncovce nám chyběl potřebný klid. Uklidnění o našich řad přinesla 20.min. Rohový kop Svobody stačil domácí brankář v souboji s Jelínkem ještě odvrátit, ale vyražený míč zpoza velkého vápna přesnou střelou k tyči uklidil do brány Novák - 1:0. Od té doby získala naše hra lepší parametry, převzali jsme iniciativu, domácí obrana však pracovala velmi dobře. Když se nedařilo dát góla ze hry, vypomohli si naši hráči standardními situacemi. V 35. min jsme opět udeřili po rohovém kopu. Centrovaný míč Svobody obrana Teplýšovic odvrátila pouze k Mládkovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Ve druhém poločase Teplýšovice přidali na důrazu i pohybu a měli opticky více ze hry, v koncovce byli ale bezzubí. I když se v naší obraně vyskytla okénka po individuálních chybách, vždycky se podařilo nebezpečnou situaci odvrátit a nepřipustit tak dramatickou koncovku. Naše brejkové situace byly naopak dost nebezpečné, ale Mládek, Svoboda ani střídající Hradílek netrefili v dobré pozici branku. Ujal se tak až rychlý protiútok v poslední minutě zápasu a Mládek dal výsledku definitivní podobu.

I ve třetím jarním zápase tak dorost vyhrál a i když výkon ještě zdaleka nebyl optimální. Příští víkend máme volno, protože Kostelec odhlásil tým ze soutěže a za čtrnáct dní zajíždíme do Mnichovic, které se pohybují uprostřed tabulky.

Branky: Mládek 2, Novák

Sestava: Hanzl  - Panic, Jelínek, Charouzd (73. Podnecký), Bílek (83. Krátký), Bláha (70. Hradílek), Novák, Pešek (83. Horáček), Hervert, Mládek, Svoboda (65.Málek)