Dorost porazil vedoucí Radim

06.06.2010 17:31

Červené Pečky - Radim   6 : 1 ( 2 : 1 )

Dorostenci přivítali doma lídra soutěže z Radimi, který doposud ztratil pouze dva body za jednu remízu. Naši kluci na ně ale vlétli hned od začátku, byli důraznější v napadání a přesnější v rozehrávce. Po patnácti minutách se do vápna prodral Svoboda a po faulu na něho se kopala penalta. Tu bezpečně proměnil Šimůnek a vedli jsme 1:0. Od té doby jsme však trochu vyklidili střed hřiště a hosté začali ukazovat, že tabulku nevedou náhodně. Jejich první větší šanci jsme díky obětavosti obrany dokázali odvrátit, ale z další již udeřilo. Po centru z pravé strany převzal hostující útočník na středu hřiště míč, vyhrál souboj s naším obráncem a křížnou střelou nedal brankáři šanci. Ve zbytku poločasu měli hosté mírnou převahu, ale naši kluci bránili pozorně a obětavě. Těsně před poločasem jsme na pravé straně rozehrávali aut, míč přebral Svoboda, přešel přes dva protihráče a střelou levačkou zpoza vápna překonal brankáře hostí podruhé. Ve druhé půli jsme začali lépe vykrývat střed hřiště a opět jsme získali převahu. V desáté minutě jsme z levé strany rozehrávali trestný kop. Na Svobodův centr nabíhalo několik hráčů, míč však nikdo netrefil a ten zapadl přesně k tyči 3:1. Než se hosté vzpamatovali, poslal Kopecký krásný křížný balón, který převzal Svoboda a završil svůj hattrick. I v dalších fázích utkání jsme hostům nic nepovolili a sami byli důrazní v koncovce. Ve třicáté minutě si na rohový kop naskočil Rauch a hlavou zvýšil na 5:1. O dalších pět minut později dostal Rauch přihrávku na pravou stranu, dostal se přes bránícího hráče a střelou na přední tyč překonal brankáře hostí pošesté.

Branky : Svoboda 3 , Rauch 2 , Šimůnek

Sestava : Hanzl - Smetana (75. Šimůnek David), Panic, Hnilička, Růžička, Rauch (85. Hradílek), Adamec, Šimůnek Dan, Kopecký ( 70. Charouzd ), Svoboda ( 60. Horáček ), Hervert