Dorost pokračuje na vítězné vlně

16.10.2011 14:04

Záboří - Č. Pečky   1 : 4  ( 1 : 2 )

Na půdě nováčka soutěže se nám povedl vstup o utkání. Hned ve čtvrté minutě prošel Hervert přes tři hráče a pak byl ve vápně faulován. K penaltě se postavil Svoboda a s přehledem proměnil - 0:1. Když ve 14.min přidal Svboda po chybě domácího brankáře druhý gól, zdálo se že to bude pro náš tým pohodový zápas. Domácí však nesložili zbraně. V další šanci se ocitl Svoboda, pak i Jelínek, ale ani z jedné situace jsme zábořskou branku netrefili a tak trestali domácí. Ve 36.min jsme zapoměli na zadní vrátka, do přečíslení se dostali zábořští a na křížnou přízemní střelu Hanzl nedosáhl. Nám v této fázi zápasu vázla kombinace, nedařili se přihrávky, ani pohyb po hřišti nebyl nejlepší. Začátek druhé půle pokračoval tak jak skončil poločas první, tedy boj o každý míč a spíše taková přetlačovaná než nějaký pohledný kombinační fotbal. V 67.min zahrával Málek rohový kop a na ten nejlépe zareagoval Jelínek a vnesl trochu více klidu do našich řad. Za dalších sedm minut jsme přeci jenom ukázali, že kombinační hra je nám vlastní a po několika krátkých rychlých přihrávkách se do zakončení dostal Pešek a nezaváhal - 1:4. Od té doby už bylo rozhodnuto a do pole se dostala i celá naše lavička. Nutno říct, že i když hra nebyla nejpohlednější, náš tým byl po celý zápas lepší a hlavně nebezpečnější v útoku, na našeho brankáře směřovala za celý zápas jediná střela.

Branky:  Svoboda 2, Jelínek, Pešek

Sestava: Hanzl  - Panic, Charouzd (85. Krátký), Jelínek, Bláha, Pešek, Podnecký (65. Adamec), Málek (80. Smetana), Svoboda (83. Janeček), Bílek (46.Hradílek), Hervert