Dorost neudržel vedení

10.10.2010 20:22

Červené Pečky - Tupadly   1 : 1  (1:0)

Tupadly rozehrály první akci, naše obrana získala balón a po rychlé akci se dostal do brejku Rauch. Ten první střelou brankáře nepřekonal, ale v dorážce mu obránce zabránil faulem a hned v první minutě jsme kopali penaltu. Tu s přehledem proměnil D. Teplý a vedli jsme 1:0. Od té doby nás však hosté zatlačili před naší šestnáctku, kde jsme odolávali s vypětím všech sil. Po dvaceti minutách tlak přeci jen trochu opadl a my se dostali na dostřel branky hostů. Naše výpady nebyly moc časté, zato ale dost nebezpečné. Po jednom z nich zůstal na malém vápně sám M. Rauch, hlavou ale přestřelil. Hosté nás nadále tlačili před naši branku, ale do žádné větší šance je naše defenzíva nepustila, se střelami z dálky si poradil brankář Hanzl. Pět minut před poločasem rozehrával Převrátil přímý kop, brankář hostí jeho střelu neudržel, ale ani jeden z dobíhajících hráčů nedokázal dopravit míč do sítě. Ve druhém poločase už nebyl tlak Tupadel tak intenzivní, i nadále byly ale týmem, který měl míč častěji na kopačkách. Do šancí se dostávaly ale velmi těžko a v koncovce byly bezzubé. To na druhé straně se tváří v tvář brankáři ocitl R. Hervert, ale jeho střela skončila vedle. Šest minut před koncem přišla pro nás pohroma. M. Převrátil zůstal s křečemi v lýtku ležet na zemi a nači hráči se začali dožadovat přerušení hry. Na to však rozhodčí nedbal a této nekoncentrovanosti našich hráčů dokázali hosté dokonale využít a vyrovnali. V závěru už se na skóre nic nezměnilo a utkání tak skončilo dělbou bodů.