Dorost nestačil na Polepy

13.09.2010 14:05

Červené Pečky - Polepy   0 : 3   ( 0:3 )

Vé čtvrtém kole přivítali naši dorostenci sousedy z Polep. Vše podstatné se událo v prvních třiceti minutách. My jsme měli, jako u většiny zápasů, pomalejší rozjezd, což dokázali polepští hráči dokonale využít. V desáté minutě jsme dvakrát trestuhodně minuli míč při odkopu na velkém vápně, hostující hráč to naopak trefil náramně - 0:1. Za další dvě minuty Hradílek nedůrazně vyboxoval rohový kop, míč zůstal mezi třemi našimi obránci, ale ti než se stačili dohodnout, kdo ho uklidí do bezpečí, přiběhl hráč soupeře a bylo to 0:2. I nadále nás soupeř přehrával zejména důrazem v osobních soubojích a rychlostí v napadání nám nedával prostor k nějaké přesnější kombinaci. Ve třicáté minutě zahrávali polepčtí trestný kop ze 33m a na ránu do horního rohu opět náč brankář nedosáhl - 0:3. Ve druhém poločase Polepy vystřídaly, my jsme zlepšili pohyb a hra se vyrovnala. Celkově to však byl spíše boj o každý míč než pohledný fotbal, šancí bylo poskrovnu na obou stranách a výsledek tak zůstal nezměněn.

Hodnocení trenéra:  Polepy byly zatím nejlepším týmem, na který jsme narazili a po zásluze vyhrály. My jsme většinu zápasu hlavně bránili a co mě mrzí nejvíce, tak to že jsme si nevypracovali téměř žádné příležitosti ke skórování. Hostující hráči k nám přistupovali velmi rychle a to nám dělalo velké problémy při rozehrávce.