Dorost na posvícení doma nezaváhal

11.09.2011 16:39

Č. Pečky - Teplýšovice   4 : 2  ( 3 : 1 )

Po porážce v minulém kole přivítali naši dorostenci doma soupeře z Teplýšovic. Ten odstartoval soutěž více než dobře a po dvou kolech měl na kontě plný bodový zisk a skóre 12:2. V dnešním zápase začal náš soupeř také velmi dobře. Hned ve čtvrté minutě vužil séie několika chyb v naší obraně a i ve třetím mistrovském zápase museli naši hráči dotahovat náskok soupeře. Naši hráči se kombinační hrou tlačili do šestnáctky soupeře, v první šanci byl po centru Bláhy Novák, ale na míč ve skluzu nedosáhl. V 17. minutě se nám podařilo vyrovnat. Do velkého vápna pronikal aktivní Bláha, byl faulován a nařízený pokutový kop proměnil Hervert. Hosté i nadále hrozili před naší brankou, zejména s centrovanými míči měla naše obrana velké problémy a po chybách jsme soupeře pouštěli do šancí. I naši útočníci však nezaháleli. Ve 23. min sklepl Jelínek prsama centrovaný míč přímo před nohy Mládka, který tváří v tvář gólmanovi nezaváhal - 2:1. Od té doby měl náš tým míč častěji na kopačkách. Do poločasu přidal po sólovém úniku další gól Mládek, když obešel i brankáře a do prázdné branky zvýšil náš náskok. V druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou, hrál se pohledný fotbal. Teplýšovice se snažili něco udělat s nepříznivým výsledkem a zejména jejich střední záložník nám svými schopnostmi dělal problémy. Po střídání v našem týmu se dostal na hřiště i uzdravený Pešek společně s Adamcem a téměř hned po vstupu na hřiště pořádně zavařili hostující obraně. Ve velké příležitosti ale Adamec nedokázal prostřelit gólmana hostí. Vše si vynahradil za dalších pět minut, kdy centrovaný míč z pravé strany doputoval až k němu a tentokát neměl brankář nárok. Hosté však zbraně nesložili. Čtvrt hodiny před koncem kopali po faulu ve vápně penaltu i oni a snížili na 4:2. Naši hráči však už žádné další drama nepřipustili a zaslouženě zvítězili.

Branky: Mládek 2, Hervert (PK), Adamec

Sestava: Hanzl - Hradílek (80. Smetana), Charouzd , Bílek, Horáček ( 46. Podnecký ), Bláha, Novák, Hervert (65. Adamec), Málek, Jelínek (65. Pešek), Mládek