Dorost doma opět vítězně

26.09.2011 20:38

Červené Pečky - Mnichovice  3 : 0

UTKÁNÍ MĚL DOROST OD PRVNÍCH MINUT POD KONTROLOU A ŠANCE NA SEBE NEDALY DLOUHO ČEKAT. V 5.MINUTĚ NEPROMĚNIL LEŽERNĚ KOPLOU PENALTU MLÁDEK,TENTÝŽ HRÁČ V 8.MINUTĚ BYL SÁM PŘED PADAJÍCÍM GOLMANEM, ALE SVÉ ZAKONČENÍ POSLAL MIMO TŘI TYČE. V 10.MINUTĚ ROVNĚŽ MLÁDEK NEZAKONČIL BRANKOU ANI DALŠÍ SVOU ŠANCI. NAŠTĚSTÍ VE 13.MINUTĚ SE PO ROHU ZAHRÁVANÝ MÁLKEM TREFIL PO ZÁVARU HLAVOU ADAMEC - 1:0. HRA SE PŘEVÁŽNĚ ODEHRÁVALA NA SOUPEŘOVĚ POLOVINĚ A DOBROU KOMBINAČNÍ HROU SE POSTUPNĚ DO DALŠÍCH ŠANCÍ DOSTALI SVOBODA ,MLÁDEK,MÁLEK A HERVERT. VE 23.MINUTĚ NAŠEL MLÁDEK SVOBODU A TEN TVÁŘÍ V TVÁŘ GOLMANOVI NEZÁVÁHAL 2-0. DO KONCE POLOČASU BYLO NA HŘIŠTI JEN JEDNO MUŽSTVO A TO DOMÁCÍ, SOUPEŘ NENAŠEL ODPOVĚĎ NA KOMBINAČNÍ HRU DOMÁCÍCH, PROTO DO POLČASU INKASOVAL I TŘETÍ BRANKU, PO KOMBINACI NA JEDEN DOTEK Z VLASTNÍ PŮLKY ZAKONČOVAL OPĚT SVOBODA.
DO DRUHÉHOPOLOČASU NASTOUPIL SOUPEŘ S JEDNODUCHOU TAKTIKOU A TO TOTÁLNÍ DESTRUKCÍ. BOHUŽEL V 60.MINUTĚ DLE MÉHO NÁZORU DOŠLO KE ZBYTEČNÉMU VYLOUČENÍ NA OBOU STRANÁCH, KDY MOŽNÁ STAČILO OBA KOHOUTY ODMĚNIT ŽLUTOU KARTOU, ABY DOSTALI TRENÉŘI MOŽNOST OBA HRÁČE VYSTŘÍDAT A BYLI K DISPOZICI I V DALŠÍM KOLE. NÁSLEDNĚ VE STŘEDU POLE DOŠLO K CHYBĚ A PŘIŠEL NEŠŤASTNÝ ZÁKROK JELÍNKA A DALŠÍ VYLOUČENÍ NA STRANĚ DOMÁCÍCH, KTERÉ BYLO OPRÁVNĚNÉ A DLE PRAVIDEL. NAVÍC ROZHODČÍ ODPÍSKAL PENALTU, KTEROU HOSTÉ PROMĚNILI. TÍM BYL CELÝ ZBYTEK UTKÁNÍ ZKRESLEN A MÍSTO, ABYCHOM SOUPEŘI NA CESTU DOMŮ PŘIBALILI JEŠTĚ NĚJAKOU BRANKU, TAK JSME SE ZAMĚŘILI NA DRŽENÍ MÍČE A NEPOUŠTĚLI SOUPEŘE DO TLAKU.  JEŠTĚ JEDNOU SOUPEŘ ZAHROZIL ,ALE DOMÁCÍ PODRŽEL KONCENTROVANÝ HANZL.

UTKÁNÍ NAKONEC MOHLI DOMÁCÍ OBOHATIT V ZÁVĚRU JEŠTĚ BRANKAMI, KDYŽ SVÉ BREJKOVÉ SITUACE NEZAKONČILI SVOBODA, PEŠEK A HERVERT. BUDIŽ KE CTI DOMÁCÍM, ŽE I V MENŠÍM POČTU HRÁČŮ SE SNAŽILI KOMBINOVAT A TLAČIT SE DO ÚTOKU.

BRANKY: SVOBODA 2, ADAMEC
SESTAVA : HANZL- ADAMEC,CHAROUZD ( 80. SMETANA), JELÍNEK, BLÁHA - HERVERT (75. BÍLEK), NOVÁK, PODNECKÝ (75.PEŠEK), MÁLEK -SVOBODA (85. HORÁČEK), MLÁDEK