Dívky vyhrály na Kaňku

10.10.2010 20:45

Kaňk - Červené Pečky   0 : 2  (0:2)

Náš dívčí tým prozatím hrál přípravné zápasy jenom s našimi žáky. Zápas proti ženám z Kaňku byl tak jejich první v jejich kategorii. Hrálo se jenom na polovinu hřiště v počtu 7+1 s hokejovým střídáním. Děvčata se od začátku pustila do útoku a do koncovky se nejvíce dostávala I. Prosová. Ta taky hned v páté minutě po samostatném průniku vstřelila první gól. Na hráčkách obou týmů bylo vidět, že zatím moc zápasů neodehrály. Na malém prostoru bylo hodně hráček, bylo strašně málo času na zpracování balónu a jeho rozehrání, a tak to byl souboj o každý míč. Při jedné z našich útočných akcí zahrála domácí hráčka před brankou rukou a rozhodčí nařídil penaltu. Tu proměnila A. Kulhánková a bylo to 2:0. Domácí se dostali do šance před koncem poločasu, ale včasným vyběhnutím M. Pospíšilová zmenšila střelecký úhel a následnou střelu vyrazila mimo tyče. Ve druhém poločase trenéři zamíchali sestavou a hned ze začátku se nebezpečnými střelami prezentovala N. Havelková, její tři střely ale skončily těsně vedle. Ve hře bylo vidět i několik pohledných kombinací, kvalita přihrávek se pomalu zlepšovala, největším problémem všech hráček byla střelba. Naší nejnebezpečnější hráčkou byla i nadále I. Prosová, ale ani jí se ale už nepodařilo míč dopravit do branky.