Další porážka béčka venku

22.09.2009 09:09

Vrbová Lhota - FK Červené Pečky B 2 : 1   ( 1 : 1 )

Ani ve třetím zápase venku jsme nedokázali vybojovat ani bod. Přitom začátek utkání se nám tentokrát vcelku vydařil, vypracovali jsme si tři šance, ale v zakončení jsme opět neuspěli. Ve dvacáté minutě tak udeřilo na druhé straně. Po chybách ve středu obrany se dostali do samostatného nájezdu hned dva domácí útočníci a nabídnutou šancí nepohrdli – 1:0. Od té doby naše souhra vázla, kupili jsme velké množství nepřesných přihrávek a tím dávali i prostor domácím k ohrožení naší branky. I hráči Vrbové lhoty si s balonem moc nepotykali, a tak se na hřišti nic moc zajímavého neodehrávalo. Až pět minut před koncem se po rohovém kopu z voleje trefil Svoboda a bylo srovnáno. Ve druhém poločase jsme chtěli hru zjednodušit a utkání zvrátit, ale hned po deseti minutách jsme po další chybě v rozehrávce inkasovali podruhé. Potom jsme sice domácí zatlačili do defenzivy, ale v koncovce se ne a ne prosadit. Domácí ze zatažené obrany podnikali do naší otevřené obrany rychlé protiútoky a z jednoho z nich i dali gól, který však pro ofsajd nebyl uznán. Když i střela Meszaroše skončila na tyči, odjeli jsme i z Vrbové lhoty bez bodu.

Branka: Svoboda

Sestava:  Vokáček – Zinzer, Benda, Krátký , Koubský, Hošek, Dušek, Pokorný., Meszaroš (76. Hnilička), Pudil ( 60. Kosík ), Svoboda Jos.