Červené Pečky vyhrály a stále mají naději na záchranu

05.06.2011 18:00

Červené Pečky - Podle slov trenéra Červených Peček Radka Kulhánka odhodili hráči konečně všechny zábrany, utkání I. A třídy skupiny B jak odjezdili a výsledkem je vítězství a stále doutnající naděje na záchranu v soutěži.

Červené Pečky – Mnichovo Hradiště 2:0

„Dnešní zápas hráči zvládli, bylo tam potřebné nasazení a bojovnost. Na druhou stranu mi připadalo, že soupeři to dnes nesedlo, tak špatně jsem ho hrát ještě neviděl. Podařilo se nám jít poměrně brzy do vedení, byli jsme aktivní, hráči chtěli hrát. Při druhé brance Hačka využil balón za obránce od Rejthárka a v samostatném souboji s brankářem byl úspěšný. Potom nám hosté trochu zatopili ale Hanzl nás podržel a už jsme je k ničemu nepustili. Druhý poločas začal vlažněji, naši obrovskou příležitost zahodil J. Kulhánek. Byl sražen brankářem, sám se k exekuci pokutového kopu postavil, ale nedal. Hosté to nevzdávali, na naše nastřelené břevno z druhé minuty odpověděli stejnou mincí, ale výsledek jsme již udrželi,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 12. Rejthárek z PK, 27. Hačka. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.
Červené Pečky: Hanzl – T. Nádvorník, Krátký, Podnecký, Kutil – Hačka, Herčík, Rejthárek (89. Hošek), M. Janovský – J. Kulhánek (85. Hervert), Vohnický.