Červené Pečky si přivezly všechny body

18.09.2010 22:01

Mělník - Fotbalisté Červených Peček získali venku v utkání I.A třídy skupiny B zpět ztracené body z posledního domácího vystoupení když porazili nováčka soutěže. Z počátku se sice museli vyrovnat s menšími rozměry hřiště i nerovností povrchu, v závěru toho ale dokázali využít k udržení jednogólového náskoku

Pšovka Mělník – Červené Pečky 1:2

„Byl to z obou stran takový mdlý výkon a malé hřiště nám příliš nevyhovovalo, hráči byli v častém kontaktu a hra se rozpadla do spousty soubojů. Po naší ztrátě míče na půlící čáře se domácí dostali do rychlého útoku a přečíslení, vedli 1:0. Podařilo se nám po standardní situaci srovnat stav a z nejkrásnější akce zápasu ještě do poločasu dát vedoucí branku. Do druhé půle jsme změnili rozestavení na 4-4-2. V dobré příležitosti byl Rejthárek, bohužel na nerovném hřišti mu míč při střele odskočil. Domácí měli obrovskou šanci na vyrovnání, Jón proti osamocenému hráči skvěle zakročil. Vítězství jsme již udrželi, v této fázi nám menší rozměry hřiště spíše napomohly,“ řekl po utkání trenér Č.Peček Radek Kulhánek.

Branky: 20. Hakl – 31. Procházka, 43. Rejthárek. Rozhodčí: M. Vlk. ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 1:2.

Č.Pečky: Jón – Krátký – Šváb, Růžička, M.Janovský (70.Hošek) – Procházka, Herčík, Votava, Vohnický (46.Zach.) – J.Kulhánek (90.R.Kulhánek) – Rejthárek.