Červené Pečky si po dvou debaklech napravily reputaci

20.06.2014 15:46

Sázava – Dva výprasky zapomenuty. Fotbalisté Červených Peček dokázali v dalším kole I. A třídy zvítězit v Sázavě 2:0 a odčinili tak kruté porážky od Dlouhé Lhoty (2:7) a Rejšic (0:6).

Sázava - Červené Pečky 0:2

„Domácí si prožili zápas blbec, kdyby hráli do rána, tak by branku stejně nedali," uvedl trenér Červených Peček Jan Meszároš.

„Hráli jsme defenzivě a na brejky, ale první poločas jsme mohli tři jedna prohrávat, protože jsme se nevyvarovali chyb. Nebýt ale Hanzla, který podal mimořádný výkon a odčinil chyby z předchozích zápasů,  tak to tak také dopadlo. Nám se naopak jedna standardka povedla, kdy se hlavou prosadil Bareš. Domácí sice tlačili, my je ale ze hry nepouštěli do šancí," podotkl Jan Meszároš.

„V průběhu druhé půle to stáhli domácí na tři beky, což byla voda na náš mlýn. Třikrát jsme se dostali do přečíslení, jenom škoda, že jsme to nedotáhli do koncovky. Druhý poločas byl z naší stany hratelnější, asi nám i vyhovovalo menší hřiště, kde jsme  neprohrávali osobní souboje. Pojistku jsme přidali dvě minuty před koncem, kdy Novotný utekl bekům a obešel i gólmana. Sázava si velkou gólovku vypracovala v poslední minutě, kdy si Švec naběhl na centr , ale hlavou přestřelil. Za přístup si kluci výhru zasloužili. Kdyby ale domácí využili hned svoji první obrovskou šanci, vývoj by vypadal jinak," dodal Meszároš.

Branky: 37. Bareš, 88. Novotný. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1.
Červené Pečky: Hanzl – Bílek, Holub, Zelený, Šourek – Hradílek (73. Hervert), Bareš, Rejthárek, Vohnický – Novotný, Peterka.

Autor: René Volf