Červené Pečky se o body podělily se Semicemi

10.10.2010 21:21

Červené Pečky - Fotbalisté Červených Peček bojovali o udržení středu tabulky I.A třídy skupiny B. Soupeř byl nadmíru zdatný a hlavně nechtěl ztratit na Louňovice a Zásmuky, které se prodraly do vedení. Domácím se znovu vyplatilo sledování protivníka v předchozích kolech, a tak trochu kalkulovali s tím, že v posledních zápasech se mu nedařilo.

Červené Pečky – Semice 1:1

„Musím uznat, že soupeř byl velmi kvalitní, což se ukázalo především během prvního poločasu. Semice byly rychlejší, důraznější a po pravdě bych řekl, že si zasloužily víc než jednobrankové vedení. Měly tři až čtyři gólové šance, z kterých proměnily pouze jednu. Na druhou stranu musím podotknout, že jejich šance pramenily z našich chyb. Po přestávce jsme pozměnili systém, hráči více napadali soupeře a zrychlili rozehrávku. Soupeře jsme přehrávali, ale krom pokutového kopu a jedné šance po střele P. Janovského, zmařené golmanem, jsme se do vyložených příležitostí nedostávali. S ostřejšími zákroky ke konci utkání si rozhodčí poradil, utkání udržel a padaly pouze žluté karty. Ve finále jsme za bod rádi,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 75. M. Rejthárek (z PK) – 23. Holan. Rozhodčí: Pejša. ŽK: 3:2. Diváci: 130. Poločas: 0:1
Č. Pečky: Jón – Hošek, Krátký, Růžička, Šváb – Procházka, Herčík, M. Janovský (46. P. Janovský) – J. Kulhánek (78. Svoboda), Vohnický, Zach (67. M. Rejthárek).
Semice: Zemánek – Bříza, Kupka, Novotný, Novák – Kapička, Švarc (85. Neuhausel), Hromadník, Bošina (70. M. Bubeník) – Koštíř, Holan.