Červené Pečky se na body pěkně nadřely

22.02.2015 13:45

Červené Pečky – Třetí vítězství ze čtyř utkání na vlastním zimním turnaji mají za sebou fotbalisté Červených Peček (I. A třída). Naposledy porazili Malešov (okresní přebor) 2:1.

„Sice jsme vyhráli, ale chyb je stále hodně a soutěž se blíží," konstatoval jeden z trenérů Jan Půža.

„V prvním poločase jsme neproměnili několik šancí a soupeř využil hned první námi nabídnutou možnost.
Ve druhém poločase se hra nezměnila, až příliš nepřesností ve hře, snaha o rychlou kombinaci je plná neadresných přihrávek. V následujícím utkání se musíme výrazně zlepšit. V mužstvu je několik nových mladých tváří a potřebují čas, kterého už mnoho ale nemáme," dodal.

Branky: Touška, Kulhánek. Poločas: 1:1.

Červené Pečky: Cihlář – Brdičko, Vaňkát, Růžička, Adamec – Touška, Kulhánek, Lev, Radovnický – Hradílek, Svoboda. Střídali: Hervert, Matoušek, Bílek.