Červené Pečky prožívají těžké časy

14.09.2009 10:35

Fotbalisté Červených Peček neprožívají zrovna dobré období. V I. A třídě prohráli již třetí utkání v řadě.

Červené Pečky – Zeleneč 2:4

V utkání dvou sedmibodových celků byli šťastnější a to doslova hosté ze Zelenče. Prodloužili tak domácím bezbodovou sérii již na tři utkání.
„Velice brzy jsme po určitém nedorozumění stoperů inkasovali branku. Podařilo se nám vyrovnat nejen hru, ale po pěkné akci také stav utkání a soupeře jsme přehrávali. Když se krásnou ránou z trestného kopu trefil Lipský, dohrávali jsme poločas v pohodě. Do druhého poločasu jsem poslal ofenzivnější hráče a vyplatilo se nám to, ovšem jen pokud se týká šancí. Rejthárek i Zach nedokázali dopravit míč do sítě, když před sebou měli už pouze brankáře a po rohovém kopu stála míči v cestě do branky tyč. Soupeř následně vyrazil do protiútoku a vyrovnal. Přiklonilo se k němu také štěstí, protože Vokáček sice stačil náhodnou střelu vytěsnit na břevno, ale odražený míč se od jeho zad do sítě bohužel dostal. Po třetí brance byl náš konec, od této chvíle soupeř převzal iniciativu a dokázal z rychlého brejku vítězství ještě pojistit. Je to škoda, dnes se na to po předchozích porážkách dalo koukat, kluci chtěli hrát, snažili se, ale v rozhodujících chvílích nám štěstíčko nepřálo, protože výsledek mohl být klidně opačný,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 28. Adamec, 35. Lipský – 4. a 75. Brtek, 60. Marek, 62. Kolísek. Rozhodčí: Hamšík. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Červené Pečky: Vokáček – Pokorný, Malina, Podnecký, T. Nádvorník (46. Zach) – Procházka (46. Ilič), Herčík, Adamec (80. Kudláček), Janovský – Lipský, M. Rejthárek.