Červené Pečky proti Uhlířským Janovicím propadly

28.04.2010 21:41

Červené Pečky - Po bodovém zisku a dobrých výkonech přišel v 22. kole I. A třídy skupiny B pro Červené Pečky půst. Na domácím hřišti podlehly v malém derby hostům, nad kterými visela sestupová mračna.

Červené Pečky – Uhlířské Janovice 0:3

Utkání se domácím nevydařilo, naopak hosté dokázali vedení navýšit i v početním oslabení a v závěru ještě zazvonili na břevno.

„Dalo by se říci, že jsme dostali velkou lekci z produktivity, protože hosté ze čtyř, pěti šancí tři gólově proměnili,“ řekl trenér Červených Peček Radek Kulhánek. „Po vlažnějším začátku jsme hru až do první branky kontrolovali, hrozili jsme hlavně ze standardních situací, střely ale mířily vedle, nebo si brankář s šancí poradil. Potom dali obránci osamocenému Špitálníkovi příliš prostoru a když byl za několik minut po odraženém míči na správném místě, prohrávali jsme už 0:2. Druhý poločas jsme více podpořili ofenzívu, ale žádný úspěch to nepřineslo, naopak. Utkání se nám vůbec nepodařilo, chybělo nasazení, důraz a oproti předchozím zápasům bojovné srdce. To vše naopak Uhlířské Janovice předvedly a zaslouženě zvítězily. Přístup hráčů mě trochu zklamal. Uplynulý týden jsme po dvou vítězstvích trénovali v klidnějším tempu, chtěl jsem, aby se hráči fotbalem především bavili. Před pěknou diváckou kulisou dnes ale hráči k utkání přistoupili velice vlažně, o nějaké spokojenosti nemůže být vůbec řeč,“ dodal.

Branky: 32. a 38. Špitálník, 77. Bohatec. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 3:5. ČK: 65. Verner (UJ). Diváci: 200. Poločas: 0:2.

Červené Pečky: Vokáček – Hošek, Kubín, Růžička, Janovský – J. Rejthárek – Adamec (65. Vohnický), M. Rejthárek, J. Kulhánek, Zach (46. Procházka) – Langford (80. Pudil).