Červené Pečky přišly o první výhru v nastaveném čase

18.02.2013 20:17

Červené Pečky – Fotbalový zimní turnaj v Červených Pečkách pokračoval o víkendu dalším kolem.

Sobotní porci zápasů začali domácí fotbalisté, kteří ani na pátý pokus nedokázali naplno bodovat.  Tentokrát proti Suchdolu uhráli bod. Souboj
s ambiciózním účastníkem I. B třídy skončil 2:2.

„Náš velice vlažný vstup do utkání potrestal soupeř hned
v první minutě, kdy stoper Bareš udělal hrubou chybu a soupeř v klidu skóroval. Po deseti minutách se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Vyrovnané utkání bylo k vidění i ve druhém poločase. Po chybě hostující obrany se po důrazném napadání podařilo vyrovnat Svobodovi. Řekl bych, že otěže zápasu ve druhém poločase převzali naši hráči. Vyústěním byla vedoucí branka zásluhou Kubáta, který umístěnou střelou z hranice velkého vápna nedal brankáři hostů šanci. Bohužel jak jsme zápas začali, tak jsme ho i ukončili. Nedůsledné bránění soupeřovy standardní situace vedlo k vyrovnání. Po rozehrání rozhodčí utkání ukončil," popsal klíčové okamžiky utkání asistent Červených Peček Jiří Přiklopil.

V dalším utkání se představily Zásmuky. A ty dopadly ještě hůř. Od posledního týmu I. B třídy skupiny D dostaly čtyřku. „Nehráli jsme dobře," přiznal trenér Vlastimil Chlád.

„Šance jsme sice měli, ale neproměnili je. Soupeř dal na 2:1 a my se úplně rozložili.
V naší hře nastal chaos. Spíš se to řešilo individualisticky. Každý si hrál na vlastním písečku. Nepodali jsme týmový výkon," podotkl Chlád, který ocenil i hru Zruče. „Soupeř měl ve svém středu řadu šikovných kluků," dodal.

Statistika

Červené Pečky – Suchdol 2:2
Branky: Svoboda, Kubát. Poločas: 0:1. Červené Pečky: Malý – Žoha, Herčík, Bareš, Vohnický – Hervert, Holub, Rejthárek, Adamec – Kulhánek, Kubát. Střídali: Svoboda, Bílek, Málek, Novák.

Zásmuky – Zruč nad Sázavou 1:4
Branky: Vaněk. Poločas: 1:1. Zásmuky: Jón (46. Kubelka) – Kotek, Lanc, Bečvařík, Hemelík – Chábera (70. Krombholz),  Čapek, Benda, Sobotka (46. Borovička) – Vaněk, Brdičko (46. Mašín).

Los dalšího kola, sobota 23.února: Červené Pečky –  Uhlířské Janovice (14), Zásmuky – Suchdol (16), neděle 24. února: Zruč nad Sázavou – Poříčany (14).

Autor: René Volf