Červené Pečky přišly o dva hráče

28.04.2014 18:55

Červené Pečky – Rychle zapomenout na poslední zápas. To je hlavní úkol pro fotbalisty Červených Peček. Ve víkendovém kole I. A třídy totiž na vlastním hřišti prohráli vysoko s Dlouhou Lhotou 2:7.

Červené Pečky - Dlouhá Lhota 2:7

„Zápas se mi špatně hodnotí," hlesl trenér Jan Meszároš. „Na výsledek mělo vliv několik faktorů. První byl ten, že po rozcvičce přišel brankář Malý, že má něco s rukou a nemůže nastoupit. To byla první rána. Druhá přišla již po minulém zápase v Poděbradech, kde Herčík oznámil, že z pracovních důvodů končí v áčku. Proto jsem musel překopat záložní řadu," nastínil předzápasové trable Jan Meszároš.

„Před zápasem jsem hráčům říkal, že jsem viděl Dlouhou Lhotu, že hraje dlouhé pasy za obranu, navíc má několik zkušených hráčů. Jenomže oni si to nevzali k srdci. První dva góly jsme dostali tak, že přišel dlouhý pas za obranu, kde stál neobsazený hráč a pohodlně skóroval. Když jsme dostali třetí branku, bylo prakticky po zápase. V závěru poločasu nám ještě svitla naděje, když si hosté dali vlastní gól, navíc jim byl vyloučený hráč. Myslel jsem si, že bychom s tím mohli ještě něco udělat. Jenomže přesilovku jsme vůbec nezvládli. Oni byli u všeho první, hráli fotbal a využili naši velice špatné defenzívy. My si nedali ani druhou přihrávku," dodal Jan Meszároš.

Branky: 44. vlastní Scháněl, 68. Bareš. Rozhodčí: Leška. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváci: 100.Poločas: 1:4.
Červené Pečky: Hanzl – Bareš (82. Podnecký), Holub, Zelený, Šourek – Novotný, Rejthárek, Vohnický, Hradílek (65. Hervert) – Svoboda, Peterka.

Autor: René Volf