Červené Pečky padly v Čáslavi

25.07.2013 22:35

Čáslav – Fotbalisté Červených Peček mají za sebou první přípravný duel. V regionálním derby prohráli na půdě čáslavské rezervy 2:3.

„Utkání splnilo svůj účel. Nový hráči se ukázali proti velmi kvalitnímu soupeři a každý hrál minimálně poločas. Nikdo se nezranil, což na začátku přípravy je vždy důležité," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža.

Jeho tým dvakrát prohrával, ale pokaždé dokázal zásluhou Svobody vyrovnat. Na branku z 85.minuty již ale odpovědět nedokázal.

V kádru Červených Peček nezůstal oproti minulé sezoně kámen na kameni. Odešli Kubát, Novotný a náhradní brankář Bláža. Naopak do přípravy naskočili z nováčků Chadraba, Brdičko, Modrovič, Holub, Šafranko, Horálek, Novák.

Další utkání sehrají Červené Pečky až v úterý 23. července, kdy nastoupí od 18 hodin v Sokolči.

Branky: Svoboda 2. Poločas: 1:0.
Červené Pečky: Malý – Vohnický, Holub, Bílek, Zelený – Hervert, Modrovič, Novák, Kulhánek – Šafranko, Chadraba. Střídali: Svoboda, Rejthárek, Bareš, Brdičko, Horálek, Rauch, Hradílek.

Autor: René Volf