Červené Pečky na úvod rozstřílely Bílé Podolí

29.01.2011 20:17

Červené Pečky – Domácí turnaj začaly Červené Pečky ve velkém stylu. V sobotu 29. ledna rozstřílely Bílé Podolí

Červené Pečky – Bílé Podolí 6:0

Červené Pečky na úvod turnaje hostily Bílé Podolí a dosti bohatě, až možná k nelibosti hostů. Z hřiště totiž soupeře vyprovodili šesti góly. Cestu za výhrou načal v patnácté minutě Svoboda. Vohnický po lajně zatáhl balon až před bránu a pro Svobodu už nebyl problém dorážet. Chvíli na to po tyčce usměrnil balón za brankovou čáru Herčík.

Hosté měli ještě do konce poločasu tendence kousat a snažit se zvrátit stav zápasu, ale nepodařilo se jim vsítit kontaktní branku. A když navíc domácí vstřelili gól třetí, tak odpadli už úplně.

Červené Pečky si nakonec v jednoduchém závěru utkání zlepšily náladu ještě dalšími třemi góly a mimo jiné se na hřišti blýskl Kulhánek, když vsítil rovnou hattrick.

Červené Pečky, které již minulý víkend zahájily přípravu výhrou 3:1 nad Semicemi, tak vstoupily do zimnípřípravy výborně.

„Zpočátku to bylo trošku nervózní, ale po vstřelení první branky se to uklidnilo. My jsme v zápase předvedli některé kvalitní věci, ale pořád se v naší hře vyskytují věci, které bych v této soutěži považoval za nepatřičné. Ale máme mladý tým, takže musíme být trpěliví, cesta bude dlouhá,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 15. Svoboda, 30. Herčík, 52. J Kulhánek, 65. J. Kulhánek, 70. Rauch, 75. J. Kulhánek. ŽK: 2:2. Diváků: 30