Červené Pečky dostaly v Kutné Hoře bůra

19.10.2009 17:52

Souboj dvou mužstev v I. A třídě, které od sebe dělí sotva deset kilometrů, vyhráli fotbalisté Kutné Hory, kteří porazili Červené Pečky.

Kutná Hora – Červené Pečky 5:1

Souboj dvou sousedů v tabulce měl před utěšenou diváckou kulisou jednoznačného vítěze. S nástrahami těžkého terénu se domácí vypořádali mnohem lépe a také zásluhou větší fotbalovosti a vůle po vítězství, rozhodli prakticky do poločasu. Dařilo se jim střelecky. Červené Pečky v tomto utkání domácím v žádném směru nestačily.

„Domácí nás zaskočili a překvapili proměňováním šancí. Hráči do utkání vstoupili nekoncentrovaně a někdy i vlastními chybami soupeři napomohli. Náš přístup, ale i nasazení nebyl takový, jak bych si představoval. Do přestávky bylo rozhodnuto a jen jsme chtěli zápas důstojně dohrát,“ řekl k utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 6. a 45. Luňáček, 27. Kureš, 35. a 48. J. Vančura – 86. Lipský. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 1:3. Diváci: 190. Poločas: 4:0.

Červené Pečky: Jón – J. Rejthárek (35. T. Nádvorník), Malina, Podnecký, Janovský – Adamec (75. Procházka), Herčík, M. Rejthárek, Kudláček – Illič (46. Vohnický), Lipský.