Červené Pečky dostaly sedm gólů

06.04.2010 19:27

Pyšely - Pyšely asi budou Červené Pečky strašit hodně dlouho. Na podzim jim doma podlehly 1:7 a také jarní odveta v I. A třídě skupiny B dopadla katastrofálně. Na kolena srazily červenopečecké zejména rohové kopy.

Pyšely – Červené Pečky 7:0

„Řekli jsme si, že budeme hrát zodpovědně a co nejdéle bez inkasované branky, ale vše vzalo za své hned v 1. minutě, kdy jsme dostali branku ze standardní situace. Druhou jsme dostali v minutě 18. z rohu, třetí rovněž z rohu v 23. minutě a čtvrtou zrovna tak v 25. minutě. V samém závěru poločasu potom domácí zvyšovali na 5:0 z trestného kopu. Rohové kopy skončily brankami také v 56. a 60. minutě. Domácí se dostali asi osmkrát za půlku, zahrávali sedm rohů, nějaké standardní situace a dali nám sedm branek. Moc se nehrálo, domácí většinou nakopli míč dopředu, získali rohový kop a šli se na půlku radovat. My jsme měli jen za stavu 1:0 dvě přečíslení, trochu ke slovu jsme se dostali až za stavu 7:0, ale to už si domácí výsledek jen hlídali,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 5:0

Červené Pečky: Jón – Hošek, Kubín, Růžička, Janovský – J. Rejthárek (35. Kudláček) – Adamec (75. Procházka), J. Kulhánek, M. Rejthárek, Zach – Vohnický (46. Lipský).