Červené Pečky dostaly lekci od lídra

11.05.2010 22:33

Červené Pečky - Fotbalisté Červených Peček další duel v I. A třídě nezvládli. Na domácím hřišti podlehli vedoucímu týmu tabulky.

Červené Pečky – Čáslav B 1:5

Červené Pečky soupeři žádné překvapení nepřichystaly, favorizovaní hosté nic takového nepřipustili a náskok na druhou Kutnou Horu navýšili.

„Přání neinkasovat nám vydrželo pouze do deváté minuty a chyby na velkém vápně, po které padla první branka. Také druhé brance předcházela taktická chyba, když jsme nedokázali hru uprostřed hřiště přerušit. Třetí branka po rohovém kopu definitivně rozhodla o vítězství soupeře, který pod dojmem dosavadního průběhu trochu slevil. Dostali jsem se do určitých náznaků, ale žádný jsme nedokázali dotáhnout do konce. Naše branka po chybě čáslavského gólmana už jen znamenala kosmetickou úpravu výsledku. Hráli jsme s kvalitním soupeřem, který celoplošně praktikoval běhavý fotbal, byla to jasná záležitost a zasloužené vítězství. Každou naši chybu potrestal, my jsme hostům stačili pouze v ojedinělých okamžicích. Překvapení se nekonalo, ale byla to pro nás škola a musíme se soustředit především na soupeře kolem nás,“ hovořil po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

„Vstup do utkání se nám podařil dle představ. Naši tři útočníci napadali soupeře a hned první dvě akce skončily brankami, zápas byl rozhodnutý za 22 minut. Pod vlivem výsledku a vývoje už druhá polovina nebyla taková, ale za body z venku jsem spokojený,“ řekl po utkání trenér Čáslavi B Jiří Antoš.

Branky: 88. Procházka – 9. Váňa, 15. Vojtíšek, 22. Svoboda, 52. Maxa, 85.Brudný. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:3.

Červené Pečky: Vokáček – Růžička, Krátký, Kubín, Janovský – Adamec (80. Pudil), J. Rejthárek, Zach (60. Procházka) – M. Rejthárek, J. Kulhánek (85. Podnecký) – Vohnický.