Červené Pečky doma dostaly pořádný výprask

30.08.2009 22:03

Červené Pečky - Fotbalisté Červených Peček po předchozích dobrých výsledcích v I. A třídě tvrdě narazili. Doma dostali sedm gólů.

Červené Pečky – Pyšely 1:7

Pyšely si zřejmě řekly dost a po porážkách v Kouřimi a Zásmukách dalšímu kolínskému mužstvu všechno vrátily i s úroky. Ze zabezpečené obrany vyrážely do smrtících brejků a tvrdě trestaly. Navíc Červené Pečky přišly v 92. a 93. minutě o dva vyloučené hráče.

„Již před utkáním jsem měl obavy, hráči měli z našeho dosavadního umístění tak trochu hlavy v oblacích. Pyšely se představily jako velice kompaktní tým a byly mnohem lepším mužstvem. Stažením předstopera po dvou brankách a zařazením ofenzivnějšího hráče jsem se pokusil mužstvo zvednout a závěr poločasu jsem dohráli slušně. Do druhé půle to vypadalo nadějně, bohužel jsme po chybě obránců znovu inkasovali a bylo vlastně rozhodnuto. Že budeme někdy tahat za kratší konec jsem počítal, takovou drtivou porážku a ještě doma jsem ale neočekával. Porážka mě samozřejmě mrzí, musím ale uznat kvalitu protivníka. Více mě však rmoutí vyloučení hráčů v samém závěru utkání, které je pro mě neomluvitelné,“ hovořil zklamaně po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branka Č. Peček: 84. J. Rejthárek. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 4:2. ČK: 90. (+2) J. Rejthárek, 90. (+3) M. Rejthárek. Diváci: 120. Poločas: 0:2.

Červené Pečky: Jón – T. Nádvorník (85. Krátký), Malina, Podnecký (35. Adamec), Janovský – Procházka, Herčík, J. Rejthárek, Zach – Kudláček (60. A. Nádvorník), M. Rejthárek.