Bohemia nadělila kanára

28.08.2011 13:31

Poděbrady - Červené Pečky kladly v Poděbradech minimální odpor a odvezly si šest branek.

Ve druhém kole fotbalové I.A třídy hostili borci poděbradské Bohemie celek Červených Peček, se kterým si hravě poradili.

Poděbrady - Červené Pečky  6:0

Zápas byl rozhodnutý do přestávky, kdy domácí fotbalisté vedli čtyřbrankovým rozdílem. Obrana hostí připomínala ementál. Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti a Poděbrady přidaly zásluhou kanonýra Jana Fořta další dva góly.

Střelecký účet zápasu načal už v 5. minutě Brtek, který si vše zopakoval po půlhodině hry. To už dával na tři nula, ještě před tím se totiž trefil po parádní akci Daniela Hrušky Rulc do prázdné brány. A když si s obranou Peček pohrál ještě Herzán, bylihosté na ručník a do druhého poločasu se jim už asi nechtělo nastoupit.
Po změně stran tempo hry upadlo, Poděbrady měly luxusní náskok a nikam se nehnaly. A na straně druhé Červené Pečky brankáře Václavíka téměř neohrozily.

V závěru si hosty ještě dvakrát vychutnal poděbradský šutér Jan Fořt, který nejprve, jako již poněkolikáté, prošel hostující obranou jao nůž máslem a pak se trefil parádně z voleje.

Branky: 5. a 30. Brtek, 82. a 86. Jan Fořt, 19. Rulc, 43. Herzán. Rozhodčí:Velebil. ŽK: Jiří Fořt, Petr Kesner, Kulhánek. Diváci: 160. Poločas: 4:0.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Voříšek (26. Poděbradský), Kohoutek, Suchánek, Jiří Fořt – D. Hruška, Jirásek, Rulc, Brtek (41. Brtna) – Jan Fořt, Herzán (71. Kasák).
Červené Pečky: Malý – Vlasák (46. Janovský), Šváb, Holub, Kedršt – Slezák, Rejthárek, P. Kesner, M. Kesner, Hačka (65. Adamec) – Vohnický (46. Kulhánek).