Bečváry ve druhém poločase sebraly béčku dva body

22.10.2012 19:11

Červené Pečky "B" - Bečváry   2 : 2  ( 2:0 )

S vědomím, že k nám přijel tým z čela tabulky a naše áčko hrálo ve Velimi jsme začali s defenzivní taktikou. Ta se nám bohatě vyplatila a aniž bychom pustili v první půli soupeře do nějaké šance jsme vedli po dvou pěkných brejcích 2:0. Bohužel druhou půli jsme opustili aktivní bránění od půlící čáry a nechávali soupeře dojít až na velké vápno. To se nám stalo osudným a Bečváry toho využily k vyrovnání dvěma pěknými střelami z 20-ti metrů. Pro nás je důležité, že jsme si ověřili, že i s mladými hráči a bez hráčů z áčka jsme schopni hrát vyrovnané zápasy s nejlepšími mužstvy z okresu, což by nám mělo pomoci v dalším průběhu soutěže.

Branky: 16' Kubelka , 32' Krátký

Rozhodčí :  Uher

Diváků :  30

Sestava:
Brankář : Hanzl Vojtěch
obrana  : Koubský Tomáš, Pokorný Stanislav (K), Charouzd Tomáš ( 79' - Adamec Jiří ) , Krátký Josef ( 84' - Dušek Petr )
záloha : Jelínek Martin, Hošek Lukáš, Podnecký Petr, Bulíř Zdeněk
útok : Převrátil Milan ( 64' Hradílek Jakub ), Kubelka Jiří