Béčko veze další body zvenku

08.09.2011 19:24

Vrbová Lhota „A“ – Červené Pečky „B“     1 : 5  ( 0 : 2 )

Naše rezerva si o uplynulém víkendu zajela pro body tentokrát do Vrbové Lhoty. Stejně jako v minulém zápase na soupeřově hřišti ve Starém Kolíně (vítězství 4 : 2 ), bylo naše mužstvo fotbalově lepší a dokázalo to i proměněním svých gólových šancí. Začátek zápasu byl sice z obou stran trochu neurovnaný, protože obě mužstva míče jen nakopávala, ale jen co jsme si řekli, že budeme hrát po zemi už to znamenalo změnu skóre. To si na zadní tyč naběhl Rauch, vyhrál hlavičkový souboj s oběma o hlavu většími stopery a bylo to v desáté minutě 0 : 1. Poté jsme pokračovali ve snaze dávat si míče po zemi, ale některé nepřesné přihrávky od beků či záložníků zapříčinily to, že naše akce končily už u velkého vápna soupeře. Ten se snažil dostat na dostřel naší branky dlouhými pasy, což se mu ale moc nedařilo. Za zmínku stojí snad jen dvě trochu nebezpečné situace, kdy střely soupeře skončily mimo naši svatyni. Ke konci poločasu už jsme si zase vytvořili několik slibných situací, ze kterých jsme vytěžili gól, který svou nekompromisní střelou zařídil Kedršt. To bylo z první půle vše.

Druhá půle pro nás nezačala dobře, protože naše obrana nechala při standardní situaci jednoho z útočníků na malém vápně úplně volného a ten neměl problém zdramatizovat průběh zápasu ( 1 : 2 ). Jenže později se ukázalo, že to byla pouze labutí píseň domácího týmu. Ten hrál sice snaživě, ale dostal se téměř vždy jen k našemu velkému vápnu, kde jsme mu odebrali míč a rychlými přihrávkami se dostávali do smrtících brejků. Jeden z nich proměnil chytrou střelou k tyči Kesner, další z brejků skončil rohem, který Kubelka skvěle posadil na hlavu nejmenšímu hráči na hřišti Rauchovi, který krásným koníčkem překonal nejistého domácího gólmana. Tečku za téměř exibičním koncem zápasu udělal M.Charouzd, když si krásně položil domácí obranu i s brankářem a skóroval do poloprázdné svatyně domácích.

Branky : Rauch 2x, Kedršt, M. Kesner, M. Charouzd

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hanzl ( 7 ) – Koubský ( 6 ), Pokorný ( kapitán  – 7 ), Podnecký ( 6 ), Bulíř ( 6 ), Kedršt ( 7 ), Hošek ( 7 ), M. Kesner ( 7 ), Rauch ( 8 ), Kubelka ( 6 ), Hervert ( 6 )      Střídali : M.Charouzd, T.Charouzd, Převrátil

Trenér : Martin Meszároš ( 10 )  ,  Poctivý asistent rozhodčího : Miloš Zuza ( 10 )

Rozhodčí : Horáček ( 5 )