Béčko udolalo Vrbovou Lhotu

03.04.2012 19:18

Červené Pečky B - Vrbová Lhota A   2 : 0 ( 1 : 0 )

V prvních dvaceti minutách jsme si zřejmě prodloužili nedělní siestu , soupeř nás přehrával a dostával se i do slibných příležitostí ke skórování. Zlepšená kombinace přinesla vedoucí branku Matěje Janovského ve 31. minutě, 1 -0. Hra z naší strany měla ovšem stále mnoho nepřesností a málo pohybu. Hosté toho dokázali využít a těsně před přestávkou se dostali do gólové šance, kterou vychytal Vojta Hanzl. Zvýšenou aktivitou  ve druhém poločase jsme si vytvořili několik dobrých střeleckých příležitostí, bohužel bez gólového efektu. Nervozita hubeného náskoku přetrvávala a protivník hrozil ze standartních situací. Uklidnění přišlo až v první minutě nastavení, kdy zvýšil Lukáš Mládek na 2:0. V utkání se nám tvořivě nedařilo tak jak bychom si přáli a vítězství bylo spíše vybojované a proto týmově cenné. Doufám, že v dalším domácím utkání nabídneme našim fanouškům lepší fotbalovou podívanou.

Branky: Janovský, Mládek

Sestava: Hanzl – Bulíř, Pokorný, Podnecký, Koubský – Janovský, Hošek, Vlasák, Procházka – Žoha (63.Mládek), Kubelka.