Béčko přejelo oslabené Veltruby

02.05.2012 22:41

FK Červené Pečky – Veltruby                9:0 (4:0)

Nedělní slunné odpoledne přilákalo na fotbal požehnaně pečeckých fanoušků i dost příznivců Čechie. To samé se bohužel nedalo říci o hráčích Veltrub, kteří nejen přijeli, tak říkajíc za 5 minut 12, ale dorazili jen s 10 kopálisty a na jejich hře to bylo dost znát.

Prvních deset minut bylo ve znamení oťukávání bez větších šancí, kdy se dostal ke dvěma nepřesným střelám levý bek Bulíř. Ve 14.minutě se k rohovému kopu postavil nestárnoucí player pečeckého fotbalu Kubelka, který poslal míč do šestnácky a po hlavičce našeho kapitána se míč ocitl před Žohou, který vsítil první branku domácích. Ve 20 minutě přišel definitivní klid domácích, po pěkné střele z poza vápna se trefil Kubelka a bylo to 2:0. Hned vzápětí se do individuální šance dostal Procházka, který se ocitl sám před brankářem hostů a bez větších problémů dal třetí branku. V tu chvíli bylo po zápase a byla jen otázka kolik branek naše mužstvo přidá. Těsně před koncem první půle vstřelil svou druhou branku Žoha. O poločase trenér ČP nechal vyniknout hráče ze střídačky a nastoupil Kosík s Rauchem, místo na hřišti jim přenechali Koubský a Kubelka, pečecký tlak nepolevil a již ve 49. minutě zakončil svůj hattrick Žoha a mohl jít na párek. Místo něj naskočil do hry Charouz. V 54.minutě vsítil další branku z 25 metrů krásně umístěnou střelou Vlasák. V 64.minutě se dostal po pěkné přihrávce Vlasáka a přenechání Procházky sám před brankáře Rauch a bylo to už 7:0. Druhou branku v zápase si připsal po pěkném centru Bulíře hlavou Rauch a na konečných 9:0 pro domácí se po centru Pokorného trefil Procházka.

Konečný výsledek 9:0 odpovídal kvalitní souhře pečeckého béčka a bezradnosti v 10-ti hrajících hráčů Veltrub. Branek mohlo být i více, jelikož naši hráči nastřelili několik tyčí a další spousta šancí zůstala neproměněna.

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hanzl ( 7 ) – Pokorný – K ( 7 ), Koubský ( 7 ) - 45‘ Kosík ( 6 ) , Podnecký ( 7  ), Bulíř ( 7 ), Procházka ( 8 ) , Hošek ( 7 ), Vlasák ( 8 ), Janovský ( 7 ), Kubelka ( 7 ) – 45‘ Rauch ( 8 ) ,  Žoha ( 8 ) – 55‘  Charouzd ( 7 )

Trenér, vedoucí mužstva  : Martin Meszároš ( 10 )  , asistent rozhodčího : Michal Benda (10 )