Béčko na body v Kolíně nedosáhlo

22.10.2012 19:05

FK Kolín B – Červené Pečky B 3:1

„Svojí kombinační hrou jsme nepouštěli soupeře ke hře. První poločas byl jasně
v naší režii. Bohužel opět nás trápilo neproměňování šancí. Ve druhé půli nás soupeř dlouhými nakopávanými míči dostal pod mírný tlak, ale  nám se podařilo využít brejkovou situaci a tím definitivně rozhodnout zápas v náš prospěch," uvedl trenér kolínské rezervy Vít Mádle.

„Domácím se dařilo v první půli, kdy nás přehrávali a zaslouženě také vedli. My jsme se po poločase probudili a mohli zápas otočit. Bohužel vypracované tutovky jsme zahodili, takže body zůstaly domácímu týmu. Opět se projevil náš vlažný přístup k utkání, který musíme změnit, abychom začali zase bodovat," podotkl vedoucí Červených Peček Miloš Zuza.

Branky: 10. Kesner, 42. Wiedermann, 87. Mihovský –  37.  Kulhánek. Rozhodčí: Kadleček. ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1.
FK Kolín B: Hanuš – Roth, Šafranko (61. Horálek), Radina, Jelínek – Wiedermann, Mikeš, Kesner, Ladýř – Lambev (85. Heller), Mihovský.
Červené Pečky B: Hanzl –   Krátký, Pokorný, Podnecký, Bulíř (46. Koubský) – Kubelka, Hošek, Adamec (46. Bílý), Zelený –  Svoboda (88. Hradílek ), Kulhánek