B-tým : První ztráta kytičky

20.09.2011 01:27

Týnec nad Labem „B“  -  Červené Pečky „B“      1 : 1  ( 1 : 0 )

Naše béčko si hned od začátku zápasu vytvořilo územní převahu, která ale končila jen několika nepřesnými, nebo slabými střeleckými pokusy, které domácího gólmana nepřekvapily. Poté cca od 25 minuty se ke slovu stále častěji dostávali domácí a jejich snahu korunoval hlavní rozhodčí odpískáním pokutového kopu za jeden z mnoha soubojů v našem velkém vápně. Takže jsme po půl hodině prohrávali 1 : 0 . Navíc v této době začalo pršet a s malými pauzami pršelo až do konce střetnutí. Tím také skončila snaha obou týmů o pěkný kombinační fotbal, protože na velmi nerovném a mokrém terénu to prostě nešlo.

Druhá půle se vyznačovala velkou bojovností obou týmů, ze které ale neplynuly žádné vyložené šance a střely z dálky oba brankáři s přehledem kryli. Svůj katastrofální výkon dokreslil hlavní rozhodčí Žaloudek v 70‘ , kdy za vymyšlené zdržování hry udělil Aleši Procházkovi druhou žlutou kartu a pak i červenou. To ovšem ještě nebylo vše. Deset minut před koncem se v rozhodčím zřejmě ozvalo svědomí a po dalším běžném souboji v pokutovém území domácích se pískala penalta i na Týnec. Tu s přehledem proměnil Bílý. Poté už se obě mužstva zaměřila na to aby neinkasovala, což se jim úspěšně dařilo. Ještě je nutno podotknout, že náš tým byl i v deseti lidech rovnocenným soupeřem domácích a byla znát slušná docházka na tréninky.

Na závěr musím tentokrát konstatovat, že utkání nebylo moc o kráse fotbalu, ale hlavně o bojovnosti a nasazení a remíza je spravedlivým vyjádřením sil na hřišti, což pochopil i na obě strany hodně nepřesný hlavní rozhodčí Žaloudek.

Branka :  Bílý z pen.