Ani nové rozestavení body nepřineslo

12.11.2013 22:15

Suchdol – S pozměněným systémem než se Sázavou nastoupily Červené Pečky proti dosavadnímu lídrovi  fotbalové I. A třídy skupiny B.  Suchdol - Červené Pečky 4:0 V prvním poločase příliš prostoru favorizovaným domácím nedali a drželi nadějný výsledek. V druhém poločase už ale fotbalová vyspělost domácích borců převážila a výsledkem byly další tři branky. „Z rozestavení 4-2-3-1 chceme vycházet, myslím si, že nám vyhovuje. To, že jsme dnes dostali čtyři branky, je věcí rozdílu hráčů. Hráči jako Kmoch, Javorek, Kalivoda jsou na tuto soutěž nadstandardní a udělali ten rozdíl, vyjádřený brankami. Kmoch sám dokázal vlastně připravit tři gólové přihrávky. Oproti minulému utkání, ač je výsledek zavádějící, jsem s výkonem a přístupem hráčů spokojený. Relativně odvedli maximum svých možností a pokud by tento výkon odvedli v předchozích zápasech, výsledky by musely vypadat jinak. Snažili jsme se hrát zodpovědně, vyrážet a takové náznaky tam byly. Také si myslím, že výsledek druhého poločasu nebyl o tom, že by nám došly síly, ale nevydrželi jsme s koncentrací celých devadesát minut," prohlásil trenér Červených Peček Radek Kulhánek. Branky: 16., 66. a 75. z PK Havránek, 50. Javorek. Rozhodčí: Mansour. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Červené Pečky: Malý – Žoha, Bílek, Herčík, Zelený – Holub, Kulhánek – Šafranko, Rejthárek (79. Rauch), Svoboda (54. Hervert) – Chadraba (71. Hradílek). (Miloslav Kapic) Autor: Redakce